Kancelaria Hassa to miejsce łączące tradycję z nowoczesnością. Kancelaria działa nieprzerwanie od 1991 roku. Została założona przez adwokata Tadeusza Hassa, jako pierwsza Kancelaria indywidualna w Sosnowcu. Obecnie kancelarię tworzy trzech adwokatów, aplikant adwokacki oraz personel administracyjny. Każdy z nas pomaga w rozwiązywaniu Twoich problemów. Nad konkretną sprawą zawsze pracuje zespół kilku osób z naszej kancelarii, a prowadzi ją, dbając o szczegóły jeden z naszych adwokatów.

Pomoc uzyskasz w jednej z czterech wskazanych poniżej form współpracy:

Porada

To najprostszy i najszybszy sposób skorzystania z naszej pomocy. Jeśli masz problem zapraszamy do skontaktowania się telefonicznie bądź mailowo, w celu umówienia się na termin spotkania w naszej kancelarii.  W ramach tej formy pomocy możesz również skorzystać z opcji:

Sporządzenie pisma

Ta pomoc zawiera w sobie udzielenie porady prawnej oraz przygotowanie wymaganego w danej sprawie pisma. Prosimy zgromadzić wszystkie posiadane dokumenty i pozwolić nam sobie pomóc.

Reprezentacja

Jest najpełniejszą formą udzielenia pomocy. Przy wyborze tej opcji wsparcia jeden z adwokatów naszej spółki podejmuje się prowadzenia sprawy i dbania o nią całościowo, aż do wspólnie ustalonego terminu.

Stała obsługa prawna

Jest to preferowany sposób korzystania z naszej pomocy przez przedsiębiorców z uwagi na jej długotrwały i kompleksowy charakter.


Szukasz pomocy - trafiłeś we właściwe miejsce!